Przejdź do treści
S1_1140_356
S2_1140_356
S3_1140_356
S4_1140_356
Przejdź do stopki

Wybór nowego Samorządu Uczniowskiego dokonany

Treść

W tym roku zostało zgłoszonych 8 kandydatów z poszczególnych klas od starszych, czyli od 4 do 7. A wśród nich: Julia Klóska, Amelia Bąba, Anna Nowak, Zofia Anna Wojnarowska, Kacper Błaszczyk, Zuzanna Potoniec, Amelia  Potoniec i Mikołaj Potoniec.

Uczniowie ci, którzy zdobyli „mandat zaufania” od swych kolegów z klasy oraz od swego wychowawcy przedstawili najpierw siebie i swoje pomysły, które chcieliby zrealizować, działając w Samorządzie Uczniowskim w roku szkolnym, który rozpoczął się już na dobre. Miało to miejsce w środę poprzedzającą wybory, czyli 27 września.

W dzień wyborów, tj. w piątek 29 września wybrana  komisja w składzie: Natalia Potoniec, Wiktoria Lizoń,Gabriela Daniel, Julia Kiklica i Krystian Wojnarowski czuwała nad prawidłowością przebiegu wyborów.

W głosowaniu oddano 109 głosów, pochodzących zarówno od uczniów z klas od 1 do 7, a także nauczycieli obecnych w tym czasie w szkole.

A oto osoby, których społeczność szkolna chce widzieć, jako swoich reprezentantów w Samorządzie Uczniowskim: Zuzanna Potoniec z klasy 6, która można powiedzieć zdeklasowała swych współkandydatów, bo na nią oddano 57 głosów; Amelia Potoniec i Mikołaj Potoniec z klasy 7, którzy zdobyli taką samą ilość punktów i Zofia Anna Wojnarowska z klasy 5.
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

61377